Paslaugos

Ne visiems lemta, o gal ne visi išdrįstu skristi bei žavėtis matomu šalies vaizdu. Mūsų komanda suteiks Jums šią galimybę – pažvelgti į pasaulį piloto akimis bei patirti laisvės jausmą!
Džiaugiamės galėdami pasidalinti savo ilgametę patirtimi ir pasiūlyti platų spektrą paslaugų iš kurių tikrai rasite ką pasirinkti.

Mūsų teikiamos paslaugas:

  • Pažintiniai skrydžiai
  • Reklaminis baneris ore
  • Saldainių/ rožių lietus
  • Skraidymai žmonių grupėms
  • Reklamos galimybės
  • Foto/ video darbai

Pažintiniai skrydžiai:

Pažintiniai skrydžiai moderniuoju dviviečiu CT lėktuvu virš Kauno!
Skrisk pats ar padovanok skrydį kitam! Atvesk keturis draugus ir pats skrisk nemokamai! S.Dariaus ir S.Girėno aerodrome Kaune, kiekvieną dieną, esant palankioms oro sąlygoms.
Kauno mieste kvietimą skrydžiui pristatysime į Jums pageidaujamą vietą. Įsigytas kvietimas skrydžiui galioja 12 mėn.

Puiki pramoga aukščio, skrydžių ir nuotykių mėgėjams. Ultralengvuoju lėktuvu per kelias minutes pakilsime į dangų bei padebesiais skrisime virš Kauno. Vieni už kitus gražesni vaizdai keis vienas kitą: Kauno pilis, vingiuojančios senamiesčio gatvelės, Pažaislio vienuolynas – visos kelionės metu galėsite gėrėtis gražia Kauno apylinkių panorama!

Reklaminis baneris ore:

Reklaminiai baneriai danguje- originalūs, netradiciniai, efektyvi reklama!

140m² gerai įskaitoma reklama net 500m aukštyje

Efektyvi reklama jūsų norimai auditorijai!

Vienintelė Lietuvos danguje, tokio dydžio reklama. Tempiant banerį daugiau nei 10 valandų taikomos nuolaidos. Kad klientas būtų garantuotas mūsų patikimumu, kiekvienas skrydis bus filmuojamas, užrašoma laikas ir data (kameros įrengtos iš vidaus, ant sparnų, tad užfiksuotas reklamos tampymas vėliau gali tapti reklamos peizažu). Įmanomas reklamos tampymas visuose Lietuvos miestuose.

 

Saldainių/rožių lietus:

 

Saldainių ar rožių lietų teikiame įvairiomis progomis: gimtadieniams, vestuvėms, krikštynoms ir kitoms šventėms. Kiekvienas dar būdamas vaikas svajojo, kad iš dangaus pradėtų lyti saldainiais ar bet kuo kitu, tad mūsų įmonė siūlo šią idėją įgyvendinti, ir pasinaudoti teikiamomis paslaugomis, bei nustebinti vaikus, artimuosius, ir kitus draugus, svečius. Ši paslauga atliekama atsižvelgiant į vartotojų norus ir poreikius, bei atitinka kokybės ir  kainos santykį.

 

Skraidymas žmonių grupėms:

Nieko geriau nėra nei leisti laiką su artimiausiais, mylimiausiais žmonėmis. Planuojant gimtadienį ar laisvalaikį su draugais? Todėl mes norime pasiūlyti skraidymą  žmonių grupei, argi kas yra geriau nei patirtį daugybė įspūdžiu kartu? Patirsite ne tik daugybė įspūdžių, bet ir galėsite grožėtis gamta ar miesto vaizdais bei žinoma bus nepakartojamos nuotraukos ir video!

Mūsų įmonė garantuoją jums nepamirštamą laiką, kokybę,  kadangi jau turime sukaupę 13 metų patirtį, todėl galite pasitikėti ir mėgautis teikiamomis paslaugomis bei stebint draugus nepaprastomis idėjomis.

 

Reklamos galimybės:

Jei ieškote kažkokių naujų, netradicinių reklamos formų, idėjų, tad  pakelkite akis į dangų ir pamatysite neaprėpiamą erdvę reklamai, kurios dar niekas nebuvo panaudojęs. Tada prisiminkite posakį: „Čia gali būti Jūsų reklamą“ , ir mes siūlome savo paslaugas jūsų reklamai. Dalyvaujame įvairiausiose Lietuvos pilotų, aviacijos renginiuose kur žmonių gausybė ir kiekvienais metais daugėja, todėl puiki vietą reklamai. Pilotai.lt gali Jums suorganizuoti išskirtinę reklamą – reklamą danguje bet kokiu oru.

 

Foto/video darbai:

Kiekvienam žmogui norisi viską įsiamžinti, kaip sakoma, kad liktų ką prisiminti, jog galėtų po kiek metų parodyti savo vaikams, draugams ir kitiems, kaip leisdavo laiką, o gal  patys galėtų pažiūrėti ir prisiminti patirtus įspūdžius. Todėl mūsų įmonė teikia kokybiškas foto/video paslaugas. Fotografuojam, filmuojam  įvairius renginius (gimtadienius, vestuves, krikštynas, it kt),  objektus (kraštovaizdžius, namus, sodybas, panoramas ir kt.). Mūsų nuotraukos ir filmukai (video) neįprasti ir įspūdingi, nes visas vaizdas parodytas neįprastu kampu, viskas fotografuojama ir filmuojame iš aukštai, skraidydami ore.

 

Susisiekite