Pilotu mokykla

Ultralengvųjų orlaivių pilotų mokymas

Asociacija “Pilotai.lt” – ruošia ULO pilotus.

Mūsų mokykla – profesionaliai ruošia būsimuosius pilotus. Kiekvieną teorijos dalyką dėsto profesionalūs dėstytojai. Praktiniams skrydžiams naudojami modernūs bei saugūs UL orlaiviai. Patyrę instruktoriai užtikrins saugius bei komfortiškus mokomuosius skrydžius.

Pirmos klasės ULO pilotai mokomi lėktu CTSW ir CTLS. Mokomieji skrydžiai atliekami Kauno S.Dariaus ir S.Girėno aerodrome (Aleksote). Skrydžių grafikas derinamas individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno mokinio pageidavimus bei galimybes.
Teorinė mokymo dalis dėstoma grupėse, mokyklos mokymo klasėje Kaune, du kartus per metus specialiai paskirtomis dienomis ir valandomis, arba pagal mokinio pageidavimą, jis gali būti mokomas teorijos individualiai.
Praktinės dalies apimtis priklauso nuo piloto gabumų, tačiau ji turi apimti ne mažiau kaip 97 skrydžius – 26 val. Teorinis ir praktinis kursas dėstomas vadovaujantis ULO pilotų rengimo programa. Pabaigus mokymo kursus ir išlaikius mokyklinius egzaminus mokiniai egzaminuojami ULOP federacijoje, Kaune. Išlaikę egzaminus gauna ULO piloto licenciją. Licencijos galioja visoje Europoje ir kitose šalyse. Nuo 2009m klube nustatyta pilna mokymo kaina už teorinius ir praktinius mokymus yra 3700 Eur. Už mokymus galima mokėti dalimis. Mokant pilną kursų kainą į priekį, taikoma 10% nuolaida! Į kainą įeina: kuras, lėktuvo paruošimas, draudimas, teorinės dalies ruošimas pagal CAA ir ULOPF patvirtintą mokymų programą, teorinė medžiaga, praktiniai skrydžiai ir kt. Pretendentai į pilotų mokymo grupę priimami mokytis nepriklausomai nuo jų pilietybės, išsilavinimo, gyvenamosios vietos. Vienintelė sąlyga – kandidatai į pilotų mokyklą turi būti sulaukę 16 metų amžiaus savarankiško skrydžio dieną. Prieš pradėdami praktinius skrydžius kandidatai privalo turėti galiojantį medicinos, sveikatos pažymėjimą (pažymėjimo forma tokia pati kaip vairuotojo, kurią išduoda šeimos gydytojas).

Stojant į mokyklą reikia užpildyti prašymą, pasirašyti sutartį, susipažinti su mokyklos taisyklėmis ir reikalavimais, pateikti asmens dokumentą, tris foto nuotraukas (dokumentų formato), sveikatos pažymėjimą. Visa tai jums padės atlikti mokyklos atsakingi asmenys – vadybininkai, arba instruktoriai. Jums tereikia paskambinti ar parašyti el.paštu į mokyklą ir susitarti dėl susitikimo.

Pilotų mokykloje, pasirinktinai, gali būti mokoma lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

Papildomi mokymai

Permokymas iš piloto mėgėjo PM (PPL) į ULOP

Turintiems pilotų mėgėjų licencijas, persilaikymas ultralengvojo orlaivio piloto licencijai gauti,pagal ULOPF programą, užtruks 3 val. skrydžio su ULO instruktoriumi. Tai kainuos 350 Eur. Skrydžiai atliekami aleksoto aerodrome, Kaune, CT lėktuvais. Pagal pageidavimą skrydžiai gali būti atliekami bet kuriame, veikiančiame Lietuvos aerodrome, apmokėjus perskridimo laiką.

VFR Air-Speak kursai

Vizualiųjų skrydžių radijo ryšio vedimo kursai anglų kalba (keliaujantiems lėktuvu už Lietuvos ribų).

Skrydžiai kontroliuojamoje erdveje

Mokomieji skrydžiai kontroliuojamoje oro erdvėje TMA, CTR, tupimai į civilinius aerouostus, kontroliuojamus oro navigacijos tarnybų.

Pilotų kvalifikacijos kėlimas

Jūs esate licencijuotas UL pilotas, tačiau norėtumėte įgyti ir kitą kvalifikaciją? Ar tiesiog pasitobulinti pilotavimo įgūdžius ar teorines žinias? Nepraleiskite progos- kreipkites i musų mokyklą.

Lėktuvų nuoma

Asociacija “Pilotai.lt” ir UAB ”Nortija” turintiems ULOP licencijas ir atitinkamą patirtį (minimum 2,5val. su instruktoriumi, pilotuojant CT tipo lėktuvus ), nuomoja CT lėktuvus (100 HP Rotax 912 ULS).

Pažintiniai skrydžiai

Jūs nesate tikras, ar norite mokintis skraidyti? O gal tiesiog norite išbandyti skrydį su CT lėktuvu? Mes Jums siūlome pažintinius skrydžius Virš Kauno ultralengvaisiais orlaiviais CT! Daugiau informacijos – pažintiniai skrydžiai.

Dėl papildomos informacijos teiraukitės mūsų mokykloje – kontaktai.

Susisiekite